Bond dopiero w 2021 roku


Wszystko wskazuje że listopadowa premiera Bonda jeszcze bardziej się opóźni. 25 część Bonda (Nie czas umierać) może wejść do kin dopiero w 2021 roku

Najnowsze informacje ze świata nie wskazują aby Bond wszedł do kin jeszcze w tym roku. Niestety przyszłość nie napawa optymizmem aby wydarzenia jakie mają miejsce na świecie temu filmu pomagały.

Dwudziesta piąta część Bonda jest bardzo ważna dla wszystkich co tworzą całą markę. Jest to część bardzo przełomowa w historii, ze względu na to, że po raz ostatni zobaczymy na ekranie Daniela Craiga w roli Bonda.

W związku z tym, że jest to już 25 część, dla każdego ważne jest aby była ona przedstawiona w idealnych warunkach dla widza i co ważniejsze w sposób bezpieczny.

Przez wzgląd na trwającą nadal na świecie pandemie koronawirusa, film został przeniesiony na listopad 2020 roku. Informacje jakie trafiają do sieci wskazują, że najwcześniej za kilka miesięcy Bond trafi do kin i nie koniecznie musi być to listopad.

Na filmy o przygodach agenta 007 twórcy nigdy nie szczędzili środków na produkcje, przez co ważne dla nich jest aby pieniądze wydane na stworzenie najnowszej produkcji, jakoś się zwróciły. Może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy widzowie będą czuć się bezpiecznie w miejscach publicznych. Niestety aby się to wydarzyło musi minąć sporo czasu, a sytuacja nowych zarażeń na świecie będzie zminimalizować swoje ogniska.

Jak spekulują twórcy sytuacja na forum filmowym jest niezwykle napięta i jak podają źródła jest to niezwykle ważne dla twórców Bonda. Oczywiście jak wiadomo, nikt nie wypuści z dnia na dzień tak dużego filmu do kin.

Przed samą premierą w kinach na pewno ruszy olbrzymia machina popularyzująca aby zachęcić widzów do przyjścia do kina.

Komentuj

Podobne strony: >
banner