Czarny charakter na wzór Oddjoba i Buźki


Trwają poszukiwania nowego przeciwnika Bonda. Na podstawie ogłoszenia castingowego, wiemy nieco więcej o tym, jak będzie wyglądał. Na pewno miałby on widzom zapaść w pamięć podobnie jak kultowe już czarne charaktery.

Hinx (Male, 30 – 45)

Ideally over 6′ 2″. Hinx is the main henchman/assassin. We are looking for an imposing extremely physically fit actor. He has several fights with Bond and will have to have stunt training. He has to drive. We are looking for someone very unusual, possibly from a sports background.

Twórcy kolejnego Bonda chcą, by kolejny czarny charakter przypominał badassów ze starych czasów – Buźkę granego przez Richarda Kiela w „Moonrakerze” i jednocześnie Oddjoba (Harold Sakata) z „Goldfinger”. Hinx (to na razie robocze imię) ma mieć między 30-45 lat. Poszukiwany jest ktoś bardzo charakterystyczny i bardzo wysoki. Do castingu zachęcani są byli sportowcy o imponującej budowie ciała. Wiadomo też, że nowy szwarccharakter będzie miał co najmniej kilka starć z Bondem, w tym pościg samochodowy.

Jakie typy? Great Khali, Edge, Glen Jacobs. Oryginalniejszą urodę wśród aktorów ma choćby Ron Perlman, ale może okazać się troszkę za stary… Do „Bondów” z Craigiem – według fanów – pasuje czarny charakter w stylu Normana Stansfielda, którego grał Oldman w filmie „Leon Zawodowiec”. Tymczasem „dryblas” o jakim mowa w temacie, może być co najwyżej prawą ręką i gościem od czarnej robot, a nie głównym przeciwnikiem 007. Szkoda, że w poszukiwany przedział wiekowy nie wpisuje się Jeremy Irons – odtwórca jednego z najbardziej charyzmatycznych czarnych charakterów w historii kina (Peter Gruber).

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu ogłoszono, że za kamerą „24. Bonda” ponownie stanie Sam Mendes, a film będzie bezpośrednią kontynuacją „Skyfall”. Póki co wiadomo, że w obsadzie na pewno znajdą się Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris i Ben Whishaw. Premierę zaplanowano na 6 listopada 2015.

Komentuj

Podobne strony: > >
banner