Czym Javier Bardem zaskoczy widzów?


Hiszpański aktor, któremu za zadanie w nowym filmie, Skyfall, postawiono granie czarnego charakteru powiedział, że jego postać z pewnością zaskoczy widzów. Oto co Javier Bardem powiedział o postaci złoczyńcy:

To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie

Silvą kierują osobiste cele, dlatego podejmuje swe mroczne działania. Aktor nie chce więcej zdradzić, żeby nie odebrać przyszłym widzom przyjemności śledzenia akcji filmu Skyfall. Tajemniczo dodaje, że

ta postać sprawia wrażenie na pół realistycznej i na pół – sztucznej

Fryzura

to nie jest kraj dla starych ludziZ ostatnich ról aktora, warto wspomnieć o jego obsadzeniu jako socjopatycznego zabójcy Antona Chigurha w filmie „To nie jest kraj dla starych ludzi” z 2007 roku. Tak samo jak wtedy, będzie właścicielem oryginalnej fryzury.
Na potrzeby zagrania Silvy, włosy Bardema przefarbowane zostały na blond, a dodatkowo także zmieniono ich uczesanie.

Nieprzyjemny dla oka miał być także wygląd tego bohatera, który od razu pobudza wyobraźnię widza. Przyznam, że gdy pierwszy raz zobaczyłem moją nową fryzurę w lustrze, nie był to zbyt miły widok

– kontynuuje Bardem.

O bondowskiej serii

SzczękiAktor podczas konferencji prasowej opowiadał w Londynie, że jego ulubionym bohaterem bondowskiej serii stał się Jaws (w polskim tłumaczeniu: bużka, szczęki), grany przez Richarda Kiela. Pancerno-zębny przeciwnik Bonda znany jest z filmów „Szpieg, który mnie kochał” i „Moonraker”.

Dlaczego ta postać to czarny charakter?

– pytał młody Bardem swojego ojca, by po chwili stwierdzić:

Przecież on jest taki słodki

Ciekawy scenariusz

Swoją rolę określił mianem „marzenia aktora”. Hiszpański aktor chwalił scenariusz filmu.

Za produkcję filmu Skyfall odpowiada duet producencki w składzie Barbara Broccoli i Michael G. Wilson. Zdjęcia nakręcone zostały w Wielkiej Brytanii, Turcji i Chinach.

Komentuj

Podobne strony: > > >
banner