James Bond bierze ślub?


Wygląda na to że miłosne przygody agenta 007 zakończą się w 25 części. Doniesienia z planu zdjęciowego mogą wskazywać że najnowsze spekulacje zakończą kawalerskie życie Bonda.

Pierwsze doniesienia o ślubie krążyły już w Internecie ponad 2 lata temu. Jednak dopiero po zakończeniu zdjęć, można przypuszczać (z większym prawdopodobieństwem), że ten wątek pojawi się w filmie.

Kim może być wybranka?

Wszystko wskazuje że aktorka Léa Seydoux będzie miała dużo do powiedzenia w najnowszej części. Pierwszy raz pojawiła się w filmie Spectre w 2015 roku i grała francuską psycholożkę. Finalnie była ostatnią dziewczyną agenta 007.  Jeśli wszystko pójdzie dobrze to wszystko wskazuje, że to właśnie ona będzie oficjalnie drugą żoną Bonda.

Pierwszy ślub – nieoficjalnie

Pierwszy(fikcyjny) ślub Jamesa Bonda miał miejsce w 1963 roku w filmie „Żyje się tylko dwa razy”. Grany wówczas przez aktora Seana Connery’ego szpieg zawarł związek małżeński z Kissy Suzuki – wszystko to jednak było udawana na potrzeby tajniej misji.

Pierwszy ślub – oficjalnie

Jednak pierwszy i prawdziwy ślub James Bond miał w filmie „W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości” w 1969 roku. Agent w którego wcielał się wtedy Geoge Lazenby ożenił się z Tracy Draco graną przez Diana/e Rigg. W tym filmie jednak postać poniosła śmierć z rąk wroga Bonda – Ernasta Blofelda.

Historia Filmu

Na ten moment ciężko powiedzieć co się wydarzy na sto procent w filmie. Wiadomość o losach agenta jest utrzymywana w tajemnicy i pozostaje nam tylko domyślać się co się może wydarzyć. Nawet sam Daniel Craig nie zna końcowej wersji filmu, wszystko dlatego, że było kręcone kilka zakończeń. Reżyser posiada kilka wersji zakończeń i tylko od Niego zależy co powstanie finalnie na premierę.

Film w Polsce ma premierę 3 kwietnia 2020 roku.

Komentuj

banner