Léa Seydoux zagra dziewczynę Bonda w kolejnym filmie.


Angielskie media poinformowały, że francuska aktorka Lea Seydoux zaakceptowała propozycję zagrania w najnowszym filmie z Jamesem Bondem. Wcieli się ona w postać dziewczyny Bonda w kolejnym 24 filmie z przygodami agenta 007.

Lea Seydoux jest francuską aktorką telewizyjną i filmową. W Hollywood nazywana jest French it-girl, pracowała między innymi z Ridleyem Scottem, Quentinem Tarantino, Woodym Allenem i Tomem Cruise’em.  W 2013 roku film „Życie Adeli – Rozdział 1 i 2”, w którym zagrała główną rolę, zdobył Złotą Palmę na festiwalu w Cannes. W dalszym ciągu kontynuuje karierę modelki.

Twórcy „Bonda 24” stoją przed olbrzymią presją. „Skyfall” okazał się najbardziej kasowym filmem w całej serii. A ponieważ o wartości kolejnego dzieła w oczach Hollywood decyduje to, o ile lepiej sprzeda się od poprzednika, „Bond 24” ma przed sobą naprawdę trudne zadanie. Przypomnijmy, że „Skyfall” na całym świecie zarobił 1 108,6 mln dolarów.

Za kamerą „24. Bonda” ponownie stanie Sam Mendes, a film będzie bezpośrednią kontynuacją „Skyfall”. W obsadzie na pewno znajdą się Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris i Ben Whishaw.

Film nie ma jeszcze tytułu, ale znana jest data premiery – 6 listopada 2015.

Komentuj

Podobne strony: > >
banner