„Masz sekret. Nie możesz o nim powiedzieć nikomu” – pojawił się pierwszy trailer!


 

Bond ma jakiś osobisty sekret z przeszłości, który nagle wychodzi na jaw. Jego misja, tym razem, zabiera go do zapierających dech austriackich Alp – tak zaczyna się 24. film z bondowskiej serii, „Spectre”, który zapowiada pierwszy trailer. Agentem 007 znów został Daniel Craig, a w jego dziewczynę wciela się Monica Bellucci.

Zaczyna się od nawiązania do poprzedniego filmu „Skyfall”. Eve Moneypenny (w tej roli Naomie Harris) daje Bondowi jego osobiste rzeczy z dzieciństwa, ocalone w jego rodzinnym domu. „Masz sekret, o którym nikomu nie możesz powiedzieć, bo nikomu nie ufasz” – dodaje w trailerze „Spectre”.

Jak zwykle w filmach o agencie 007, większość szczegółów fabuły jest trzymana w tajemnicy. Wiadomo jednak, że w „Spectre” misja zabiera Bonda do zapierających dech austriackich Alp, gdzie uczestniczy w pogrzebie u boku Monici Bellucci.

Pojawia się tam też jego stary znajomy, White, grany przez Jespera Christensena. „Tańczysz jak latawiec podczas huraganu, Panie Bond” – ostrzega go.

Kto będzie czarnym charakterem?

Z oficjalnej zapowiedzi dowiadujemy się, że Bond trafia na trop tytułowej organizacji terrorystycznej Widmo (SPECTRE, czyli Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion). Agent 007 będzie musiał zmierzyć się z jej szefem Franzem Oberhauserem, granym przez Christopha Waltza.

– Witam, James. To było dawno temu i wreszcie tutaj jesteśmy – tak najsławniejszego szpiega na świecie wita czarny charakter filmu.

Wszystkiemu towarzyszy mroczna muzyka autorstwa cenionego amerykańskiego kompozytora Thomasa Newmana, który ma na koncie 15 nominacji do Oscara.

Daniel Craig w roli Bonda powraca czwarty raz. U jego boku zobaczymy również m.in. Ralpha Fiennesa jako M, Bena Whishawa jako Q, Andrew Scotta i Dave’a Bautistę. Drugą z dziewczyn Bonda, oprócz włoskiej piękności, będzie francuska aktorka Léa Seydoux. Nowego Bonda reżyseruje Sam Mendes, który jest również odpowiedzialny za poprzedni film z tej serii. Zdjęcia do „Spectre” powstają m.in. w Rzymie, Maroku, Meksyku, Austrii i w Londynie.

24. film z serii pojawi się w kinach 6 listopada.

Komentuj

Podobne strony: > >
banner