U boku Craiga zagra Penelope Cruz?


Jak podają na swoich stronach internetowych brytyjskie media, Cruz może rozpocząć pracę na planie nowego filmu o przygodach 007 latem przyszłego roku.

Już wcześniej producenci próbowali pozyskać Cruz, ale nigdy nie było to możliwe z powodu jej innych obowiązków. (…) Rozmowy trwają już od pewnego czasu i w tej chwili (obie strony) pracują nad szczegółami kontraktu – mówi dziennikowi źródło zbliżone do produkcji filmu.

Aktorka, ma już dwuletniego syna Leo, dodatkowo wkrótce urodzi kolejne dziecko. Wydawałoby się, że w takiej sytuacji ciężko będzie wrócić Penelope do formy. Producenci kolejnego Bonda nie obawiają się jednak problemów z tym związanych. Po pierwszej ciąży szybko wróciła do formy i nie ulega wątpliwości, że również tym razem szybko odzyska dawną figurę – mówi informator „Daily Mail”.

Będzie świetną dziewczyną Bonda. Jego kobiety zawsze są inteligentne i seksowne – wypisz, wymaluj Penelope – podsumowuje źródło.

Do tej pory najstarszą dziewczyną Bonda była aktorka Honor Blackman, zagrała ona w Goldfingerze rolę Pussy Galore. Blackman miała wówczas 39 lat. W ostatnim filmie „Skyfall” dziewczyną Bonda była francuska aktorka Berenice Marlohe, w „Quantum of Solace” Olga Kurylenko, a w „Casino Royale” Eva Green.

Reżyserem kolejnego filmu będzie najprawdopodobniej po raz kolejny Sam Mendes. Wcześniej mówiło się o tym, że reżyserem może zostać Christopher Nolan lub David Yates.

Komentuj

Podobne strony: > > > > >
banner