Projekt: Bond 23


Daniel Craig

Do piszących bondowskie scenariusze Neila Purvisa i Roberta Wade’a dołączył John Logan, scenarzysta „Aviatora”, „Gladiatora” i „Koriolana”, reżyseruje twórca „American Beauty” Sam Mendes, wraz z Danielem Craigiem występują Javier Bardem i Ralph Fiennes. Projekt utrzymywany jest, jak wszystkie filmy tej serii, w tajemnicy, przecieków wraz z terminem premiery, który zaplanowany jest przecież na za 3 tygodnie, na pewno będzie coraz więcej!

Filmowe smaczki

Reżyser zapewnia, że mimo tego, że najnowszy James Bond będzie „bardziej tajemniczy, mroczny, poważny i brutalny niż jakikolwiek jego poprzednik”, będzie też wszystko, z czego słynie seria filmów: strzelaniny, wybuchy, jazda samochodami i motocyklami, podróże po całym świecie i piękne kobiety… Zobaczymy go w niebezpiecznych sytuacjach w Indiach, Turcji, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Chinach i w RPA.

Bond 23 – prawdziwe dzieło?

Sam Mendes porównał swoje dzieło do sztuk Szekspira.

– Jest całkiem silne podobieństwo: ta sama struktura, która trzyma całą historię, oraz bohater, z którym wchodzi się w pewien rodzaj zażyłości. To wszystko zostało wypróbowane i przetestowane przez setki lat

– przyznał w rozmowie z BBC.

Znawcy Bonda utrzymują, że Sean Connery i Daniel Craig to najlepsi z sześciu kinowych (w latach 50. w telewizji Bonda zagrał jeszcze Amerykanin Barry Nelson) odtwórców tej roli. Jest na co czekać!

Komentuj

Podobne strony: > > > > > >
banner