Solitare


Przepowiadająca przyszłość Solitaire jest więźniem Mr Big’a – mistrza strachu. Od dzieciństwa całkowicie zdominowana przez Kanangę, wciąż była niewinna. Wiedział on, że jej dziewictwo jest źródłem nadprzyrodzonego daru czytania z kart. Z upływem czasu poczuła, że dosyć życia spędziła na byciu marionetką, w końcu zapragnęła więc rozpocząć własne życie. Szukając pomocy w kartach, znalazła kochanka…

Krzyknęła, gdy kapłan w masce z głowy kozła wyjął węża z trumny pełnej jadowitych gadów i jął wymachiwać nim przed jej twarzą. Po chwili pojawił się potężniejszy czarownik – baron Samedi.

jane-seymour-solitaire

W roku 1973 znowu starano się obsadzić piękną Catherine Deneuve, tym razem w roli Solitaire (w Żyj i pozwól umrzeć). Dopiero w ostatniej chwili producenci doszli do wniosku, że jest zbyt elegancka jak na złą szamankę. Jane Seymour w roli Solitaire okazała się być anielsko piękna. Aktorka w kinie zadebiutowała w wieku 17 lat, potem występowała na scenie, by w końcu zgodzić się na rolę w bondowskim filmie. Późniejsze dojście do statusu gwiazdy sprawiło, że rola Bonda była jedynie epizodem w karierze (biorąc choćby na przykład jej królowanie małemu ekranowi w roli Doktor Quinn).

Żyj i pozwól umrzeć

Komentuj

Podobne strony: > > >
banner