SPECTRE na DVD


Od połowy marca nabyć można w Polsce płytę DVD z filmem SPECTRE. Dołączana jest ona do czasopisma GALA, a cena takiego zestawu kosztuje 29,99 zł. 225 tys. egz. – tyle według danych własnych wydawcy wyniosła sprzedaż wydania 3/2016.

spectre_bluray_2

Szukacie dodatków? W tym aspekcie wydanie nie zaspokoi zbyt dociekliwych fanów serii. Mamy do dyspozycji przede wszystkim zbiór materiałów promocyjnych, czyli smaczków, które uprzyjemniały nam samo oczekiwanie na premierę filmu. W skład tego wymienić można wideoblogi czy też materiał, który poświęcony jest największej filmowej eksplozji w historii kina.

Z miejsc dystrybuowania wersji na płycie DVD wymienić należy sklepy LIDL, gdzie SPECTRE znajduje się obok takich tytułów jak Hotel Transylwania 1 (19,99 zł), Hotel Transylwania 2 (27,99 zł), oraz Marsjanin (27,99 zł).

Wersja SPECTRE wypalona na nośniku Blu-ray zawiera dodatkowo galerię zdjęć oraz dokument poświęcony procesowi tworzenia scen poprzedzających napisy początkowe SPECTRE.

Zastanawiam się, czy taka forma wydania jest dla Was, sympatyków serii nadal atrakcyjna? Polujecie na kolejną z płyt do kolekcji filmów o Bondzie?

Komentuj

banner